RN732ATTD6650A10
MFR.Part #
RN732ATTD6650A10
JLCPCB Part #
C4292060
Description
-55℃~+155℃ 100mW 665Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS