RN732ATTD6571F25
MFR.Part #
RN732ATTD6571F25
JLCPCB Part #
C4248758
Description
-55℃~+155℃ 100mW 6.57kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS