RN732BTTD1781A10
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN732BTTD1781A10
JLCPCB Part #
C3951635
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 1.78kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS