RN732ATTD6340F50
MFR.Part #
RN732ATTD6340F50
JLCPCB Part #
C4316111
Description
-55℃~+155℃ 100mW 634Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS