RN732ATTD6260D50
MFR.Part #
RN732ATTD6260D50
JLCPCB Part #
C3986450
Description
-55℃~+155℃ 100mW 626Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS