SG73S2ARTTD394J
MFR.Part #
SG73S2ARTTD394J
JLCPCB Part #
C7080317
Description
-55℃~+155℃ 250mW 390kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS