RN732ATTD6200C10
MFR.Part #
RN732ATTD6200C10
JLCPCB Part #
C4104383
Description
-55℃~+155℃ 100mW 620Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS