SG73P1ERTTP1820F
MFR.Part #
SG73P1ERTTP1820F
JLCPCB Part #
C5910992
Description
-55℃~+155℃ 182Ω 200mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS