SG73S1JTTD684G
MFR.Part #
SG73S1JTTD684G
JLCPCB Part #
C3983375
Description
-55℃~+155℃ 200mW 680kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS