RN73R1JTTD1052D100
MFR.Part #
RN73R1JTTD1052D100
JLCPCB Part #
C2494696
Description
-55℃~+155℃ 0.1W 10.5kΩ 75V Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS