RN732ATTD38R8D100
MFR.Part #
RN732ATTD38R8D100
JLCPCB Part #
C4000647
Description
-55℃~+155℃ 100mW 38.8Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS