RN732ATTD5832C25
MFR.Part #
RN732ATTD5832C25
JLCPCB Part #
C4335190
Description
-55℃~+155℃ 100mW 58.3kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS