RN732ATTD5762B50
MFR.Part #
RN732ATTD5762B50
JLCPCB Part #
C4195254
Description
-55℃~+155℃ 100mW 57.6kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS