SG73S2BTTD2052D
MFR.Part #
SG73S2BTTD2052D
JLCPCB Part #
C4349691
Description
-55℃~+155℃ 20.5kΩ 333mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS