RN732ATTD5760A05
MFR.Part #
RN732ATTD5760A05
JLCPCB Part #
C4132272
Description
-55℃~+155℃ 100mW 576Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS