SG73G2BTTD1000D
MFR.Part #
SG73G2BTTD1000D
JLCPCB Part #
C5750578
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 100Ω 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS