RN732ATTD5692C25
MFR.Part #
RN732ATTD5692C25
JLCPCB Part #
C4208831
Description
-55℃~+155℃ 100mW 56.9kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS