RN732ATTD5690A10
MFR.Part #
RN732ATTD5690A10
JLCPCB Part #
C4067112
Description
-55℃~+155℃ 100mW 569Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS