RN732BTTD2981F100
MFR.Part #
RN732BTTD2981F100
JLCPCB Part #
C4319248
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.98kΩ Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS