RN732ATTD5621F25
MFR.Part #
RN732ATTD5621F25
JLCPCB Part #
C4105131
Description
-55℃~+155℃ 100mW 5.62kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS