RN732ATTD5561C25
MFR.Part #
RN732ATTD5561C25
JLCPCB Part #
C3997927
Description
-55℃~+155℃ 100mW 5.56kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS