RN732ATTD5560A05
MFR.Part #
RN732ATTD5560A05
JLCPCB Part #
C5732818
Description
-55℃~+155℃ 100mW 556Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS