RN732ATTD5492B10
MFR.Part #
RN732ATTD5492B10
JLCPCB Part #
C4325031
Description
-55℃~+155℃ 100mW 54.9kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS