RN732BTTD5231B10
MFR.Part #
RN732BTTD5231B10
JLCPCB Part #
C4203984
Description
-55℃~+155℃ 125mW 5.23kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS