RN732ATTD5490C10
MFR.Part #
RN732ATTD5490C10
JLCPCB Part #
C4016572
Description
-55℃~+155℃ 100mW 549Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS