RN732ATTD5303F25
MFR.Part #
RN732ATTD5303F25
JLCPCB Part #
C4244772
Description
-55℃~+155℃ 100mW 530kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS