RN732ATTD5300B50
MFR.Part #
RN732ATTD5300B50
JLCPCB Part #
C4069234
Description
-55℃~+155℃ 100mW 530Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS