RN73R2ETTD9100F100
MFR.Part #
RN73R2ETTD9100F100
JLCPCB Part #
C2605221
Description
-55℃~+155℃ 250mW 910Ω Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS