RN732ATTD52R3A25
MFR.Part #
RN732ATTD52R3A25
JLCPCB Part #
C4280959
Description
-55℃~+155℃ 100mW 52.3Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS