RN73H2BTTD33R6F25
MFR.Part #
RN73H2BTTD33R6F25
JLCPCB Part #
C4050589
Description
-55℃~+155℃ 250mW 33.6Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS