RN732ATTD5232B25
MFR.Part #
RN732ATTD5232B25
JLCPCB Part #
C4016162
Description
-55℃~+155℃ 100mW 52.3kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS