RN732ATTD5102F100
MFR.Part #
RN732ATTD5102F100
JLCPCB Part #
C3951147
Description
-55℃~+155℃ 100mW 51kΩ Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS