RN731JTTD1172A10
MFR.Part #
RN731JTTD1172A10
JLCPCB Part #
C3957856
Description
-55℃~+155℃ 11.7kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS