RN732ATTD5052D100
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN732ATTD5052D100
JLCPCB Part #
C4238008
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 100mW 50.5kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS