RN732ATTD49R9D50
MFR.Part #
RN732ATTD49R9D50
JLCPCB Part #
C3939237
Description
-55℃~+155℃ 100mW 49.9Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS