RN732ATTD4992C25
MFR.Part #
RN732ATTD4992C25
JLCPCB Part #
C4036904
Description
-55℃~+155℃ 100mW 49.9kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS