RN732ATTD4990F100
MFR.Part #
RN732ATTD4990F100
JLCPCB Part #
C4028278
Description
-55℃~+155℃ 100mW 499Ω Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS