RN732ATTD4932A25
MFR.Part #
RN732ATTD4932A25
JLCPCB Part #
C4240212
Description
-55℃~+155℃ 100mW 49.3kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS