RN73H1JTTD1021D100
MFR.Part #
RN73H1JTTD1021D100
JLCPCB Part #
C4289069
Description
-55℃~+155℃ 1.02kΩ 100mW Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS