RN732ATTD4812A10
MFR.Part #
RN732ATTD4812A10
JLCPCB Part #
C4168883
Description
-55℃~+155℃ 100mW 48.1kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS