RN73H1JTTD4420D25
MFR.Part #
RN73H1JTTD4420D25
JLCPCB Part #
C4347183
Description
-55℃~+155℃ 100mW 442Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS