RN73H1JTTD5102B50
MFR.Part #
RN73H1JTTD5102B50
JLCPCB Part #
C3961117
Description
-55℃~+155℃ 100mW 51kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS