RN732ATTD46R4B50
MFR.Part #
RN732ATTD46R4B50
JLCPCB Part #
C3949232
Description
-55℃~+155℃ 100mW 46.4Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS