RN731JTTD1620B10
MFR.Part #
RN731JTTD1620B10
JLCPCB Part #
C4065541
Description
-55℃~+155℃ 162Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS