WK73R1JTTD362J
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
WK73R1JTTD362J
JLCPCB Part #
C4163489
Package
SMD,1.6x0.8mm
Description
-55℃~+155℃ 3.6kΩ 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% SMD,1.6x0.8mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS