RN732ATTD4320D50
MFR.Part #
RN732ATTD4320D50
JLCPCB Part #
C4096636
Description
-55℃~+155℃ 100mW 432Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS