RN732ATTD4320A10
MFR.Part #
RN732ATTD4320A10
JLCPCB Part #
C3994119
Description
-55℃~+155℃ 100mW 432Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS