HV733ATTE9534F
MFR.Part #
HV733ATTE9534F
JLCPCB Part #
C4040350
Description
-55℃~+155℃ 1W 9.53MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS