ERJ-U06F9090V
MFR.Part #
ERJ-U06F9090V
JLCPCB Part #
C4108535
Description
-55℃~+155℃ 125mW 909Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS