RN73R2BTTD2702A25
MFR.Part #
RN73R2BTTD2702A25
JLCPCB Part #
C2568101
Description
-55℃~+155℃ 250mW 27kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS